Diržas ROTARY 1/2" x 36-1/2", 12.4 x 926mm

Yra sandėlyje
Prekės kodas
444-8428
Special Price 30,50 € Regular Price 49,00 € -38%
Pasiūlymas galioja dar:
Išsiųsime: nuo 03.11.2026 iki 06.11.2026
Inbank Bigbank Esto Esto3 Liisi Svea
Apskaičiuoti ir pateikti užklausą dėl išsimokėtinai
▼
€
Paskolos suma: –
24 mėnesiai
3 mėnesiai 60 mėnesiai
Mėnesio įmoka – €
Prekės kaina –
Paskolos suma –
Bendra suma –
Palūkanų sąnaudos –
Palūkanų norma –
Maks. paskolos suma –

Skaičiuoklė yra informacinė. Galutinis pasiūlymas priklauso nuo teikėjo sąlygų ir kredito sprendimo.

Sniego valytuvas: Ariens, Canadiana, Partner, Stiga72108, 585417, 0721800, 07200428, 7013939, 539100139, 533585437, 1812115701, 1812901801
Pavaros diržas
Matmenys:
1/2" x 36.5"
12.4 x 926mm
Suderinamumas:
Ariens 924084 (su 10 AG mašina)
Ariens 924086 (su 10 AG mašina)
Ariens 1037400
Ariens 1037600
Ariens 1037700
Ariens 1037900
Ariens 1038100
Ariens 7206100
Ariens 7207200
Ariens 7208300 < bro >Ariens 7210800
Ariens 7236200
Ariens 72061
Ariens 7206100
Ariens 72067
Ariens 72072
Ariens 7207200
Ariens 72083
Ariens 7208300
Ariens 72108
Ariens 7210800
Canadiana
Husqvarna
Stiga 725 (1996)
Stiga 827T (1995)
Pakeičia originalius numerius (OEM):
Ariens 07210800
Ariens 72108
Canadiana 585417
Husqvarna 5335854-37
Husqvarna 539100139
Husqvarna 539 10 01-39
Murray 585417MA
NHC 230-4991
Oregon 75-096
Stiga 1812- 9021-01
Stiga 1812-9021-02
39-436
75-437
ROTARY yra JAV įmonė, kasmet pagaminanti daugiau nei 11 milijonų vejapjovių peilių pirmaujantiems pasaulio vejapjovių gamintojams.
Nuolatinis gaminių tobulinimas užtikrina geriausias jūsų mašinos pjovimo savybes.
Platus asortimentas apima vejapjovių ir grandininių pjūklų atsargines dalis bei priedus.
Daugiau informacijos
Svoris 0.110000
Brūkšninis kodas EAN13 347610084281
Prekės ženklas ROTARY
Modelis general_spareparts
Ilgis 36
Prieinamumas Centriniame sandėlyje
Tiekėjo nuoroda 8428
Išsiunčiama / Išsiunčiame 1-4 darbo diena
Kampanijos Head koolivaheaega
0
Įvertinimas:
0% of 100
Rašyti savo atsiliepimą
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account